Baltic 1

Zielone Tarasy

Apartament 2 pokojowy (pokój dzienny + sypialnia z łożem małżeńskim), z aneksem kuchennym i łazienką o powierzchni blisko 45 m2, dla max. 4 osób + dziecko do lat 3, zlokalizowany w II budynku kompleksu Zielone Tarasy przy ulicy Fredry od strony południowo-wschodniej na parterze, dobrze doświetlony, z dużym trawiastym tarasem do własnej dyspozycji. W cenie internet Wi-Fi, sala fitness i parking.
czytaj więcej

Baltic 2

Zielone Tarasy

Apartament 2 pokojowy (pokój dzienny + sypialnia z łożem małżeńskim), z aneksem kuchennym i łazienką o powierzchni ok. 50 m2, dla max. 4 osób + dziecko do lat 3, zlokalizowany w I budynku kompleksu Zielone Tarasy przy ulicy Fredry od zacisznego i urokliwego patio od strony zachodniej na parterze, bardzo dobrze doświetlony, z dużym trawiastym tarasem do własnej dyspozycji. W cenie internet Wi-Fi, sala fitness i parking.
czytaj więcej

Baltic 3

Aquarius SPA *****

Apartament 2 pokojowy (pokój dzienny + sypialnia z łożem małżeńskim), z aneksem kuchennym i łazienką,o powierzchni 50 m2, dla max. 6 osób dorosłych + dziecko do lat 3, zlokalizowany w obiekcie "Aquarius SPA" u zbiegu ulic Fredry i Kasprowicza od strony zachodniej, na pierwszym piętrze (w budynku windy) dobrze doświetlony, z dużym tarasem. W cenie internet Wi-Fi, sala zabaw i garaż. Baseny, spa, restauracja w tym samym obiekcie płatne dodatkowo.
czytaj więcej

Baltic 4

Aquarius SPA *****

Apartament 2 pokojowy (pokój dzienny + sypialnia z łożem małżeńskim), z aneksem kuchennym i łazienką o powierzchni 50 m2, dla max. 6 osób, zlokalizowany w obiekcie "Aquarius SPA" u zbiegu ulic Fredry i Kasprowicza od strony wschodniej z widokiem na park , na I piętrze (w budynku windy) dobrze doświetlony, z dużym balkonem obok Baltic 5. W cenie internet Wi-Fi, sala zabaw i parking przy budynku. Baseny, spa, restauracja w tym samym obiekcie płatne dodatkowo.
czytaj więcej

Baltic 5

Aquarius SPA *****

Apartament 2 pokojowy (pokój dzienny + sypialnia z łożem małżeńskim), z aneksem kuchennym i łazienką o powierzchni 50 m2, dla max. 6 osób, zlokalizowany w obiekcie "Aquarius SPA" u zbiegu ulic Fredry i Kasprowicza od strony wschodniej z widokiem na park, na I piętrze (w budynku windy) dobrze doświetlony, z dużym balkonem obok Baltic 4. W cenie internet Wi-Fi, sala zabaw i parking przy budynku. Baseny, spa, restauracja w tym samym obiekcie płatne dodatkowo.
czytaj więcej

Baltic 6

Aquarius SPA *****

Apartament 2 pokojowy (pokój dzienny + sypialnia z łożem małżeńskim), z aneksem kuchennym i łazienką o powierzchni 50 m2, dla max. 6 osób dorosłych + dziecko do lat 3, zlokalizowany w obiekcie "Aquarius SPA" u zbiegu ulic Fredry i Kasprowicza od strony południowo zachodniej, na parterze od strony zacisznego patio, bardzo dobrze doświetlony, z tarasem 23 m2. W cenie internet Wi-Fi, sala zabaw i garaż. Baseny, spa, restauracja w tym samym obiekcie płatne dodatkowo.
czytaj więcej

Baltic 7

Zielone Tarasy

Apartament 2 pokojowy (pokój dzienny + sypialnia z łożem małżeńskim), z aneksem kuchennym i łazienką, o powierzchni 40 m2, dla max. 4 osób + dziecko do lat 3, zlokalizowany w III budynku kompleksu Zielone Tarasy przy ulicy Fredry od strony południowo-wschodniej na III piętrze (w budynku windy), bardzo dobrze doświetlony z dużym balkonem, tuż przy trawiastym tarasie na dachu budynku. W cenie internet Wi-Fi, sala fitness i parking.
czytaj więcej

Baltic 8

Aquarius SPA*****

Apartament 2 pokojowy (pokój dzienny + sypialnia z łożem małżeńskim), z aneksem kuchennym i łazienką,o powierzchni 50 m2, dla max. 4 osób + dziecko do lat 3, zlokalizowany w obiekcie "Aquarius SPA" u zbiegu ulic Fredry i Kasprowicza od strony południowo zachodniej, na II piętrze ( w budynku windy) od strony zacisznego patio, bardzo dobrze doświetlony, z dużym balkonem . W cenie internet Wi-Fi, sala zabaw i garaż. Baseny, spa, restauracja w tym samym obiekcie płatne dodatkowo.
czytaj więcej

Baltic 9

Zielone Tarasy

Apartament 1 pokojowy z dużym pokojem dziennym, z łożem małżeńskim, z aneksem kuchennym i łazienką o powierzchni 38 m2, dla max. 4 osób + dziecko do lat 3, zlokalizowany w I budynku kompleksu Zielone Tarasy przy ulicy Fredry od strony południowej na parterze, bardzo dobrze doświetlony, z dużym trawiastym tarasem do własnej dyspozycji. W cenie internet Wi-Fi, sala fitness i parking.
czytaj więcej

Baltic 10

Zielone Tarasy

Apartament 2 pokojowy (pokój dzienny + sypialnia), z aneksem kuchennym i łazienką o powierzchni ok. 50 m2, dla max. 4 osób + dziecko do lat 3, zlokalizowany w III budynku kompleksu Zielone Tarasy przy ulicy Fredry od zacisznego i urokliwego patio od strony zachodniej na drugim piętrze (w budynku windy), dobrze doświetlony, z dużym balkonem. W cenie sala fitness i parking.
czytaj więcej

Baltic 11

Zielone Tarasy

Apartament 1 pokojowy z dużym pokojem dziennym, aneksem kuchennym i łazienką, o powierzchni 38 m2, dla max. 4 osób + dziecko do lat 3, zlokalizowany w III budynku kompleksu Zielone Tarasy przy ulicy Fredry od strony zachodniej na trzecim piętrze (w budynku windy), dobrze doświetlony, z dużym balkonem. W cenie sala fitness i parking.
czytaj więcej

Baltic 12

Zielone Tarasy

Apartament 1 pokojowy z pokojem dziennym, aneksem kuchennym i łazienką, o powierzchni 32 m2, dla max. 4 osób dorosłych + dziecko do lat 3, zlokalizowany w III budynku kompleksu Zielone Tarasy przy ulicy Fredry od strony wschodniej, na trzecim piętrze (w budynku windy), bardzo dobrze doświetlony, z balkonem,  tuż przy trawiastym tarasie na dachu budynku. W cenie internet Wi-Fi, sala fitness i parking.
czytaj więcej

 

facebook