Apartamenty Baltic  Kołobrzeg
udany wypoczynek nad morzem przez cały rok

Serdecznie witamy Państwa na stronie naszej firmy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Mamy do zaoferowania całoroczny wynajem komfortowych apartamentów na wczasy, pobyty biznesowe, wakacje czy Boże Narodzenie albo na Sylwestra zlokalizowanych w nowoczesnych kompleksach  "Zielone Tarasy" i 5-gwiazdkowym „Aquarius SPA” we wschodniej części pasa nadmorskiego kurortu Kołobrzeg przy ulicy Fredry. Polecamy też Apartamenty Baltic  Kołobrzeg  jako najbardziej komfortową formę wypoczynku rodzinnego na wczasy z dziećmi, pełnego swobody, bijącego na głowę komfortem i niezaleznoscią pensjonaty czy kwatery prywatne. Sami mamy małe dzieci, z którymi często podróżujemy  i wiemy co potrzeba do wygodnego pobytu z najmłodszymi.
    Bliskość szerokiej plaży i bezpośrednie sąsiedztwo Parku Nadmorskiego czyni to miejsce wyjątkowo spokojnym i zacisznym, pełnym czystego morskiego powietrza, idealnym teżna pobyty lecznicze czy rehabilitacyjne. Duża ilość alejek spacerowych i ścieżek rowerowych sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Doskonale rozbudowana w tej okolicy baza odnowy biologicznej i rehabilitacyjno-zabiegowa umożliwia gościom naszych apartamentów skuteczną poprawę stanu zdrowia. Apartamenty Baltic  to noclegi w Kołobrzegu, ale przede wszystkim wczasy i ferie w Kołobrzegu blisko morza a na wyciągnięcie dłoni  Spa Kołobrzeg  najwieksza baza spa w Polsce. 
    Głównym celem naszej firmy jest dostarczanie usług najwyższej jakości poprzez wykwalifikowaną kadrę i nowoczesne formy zarządzania tak, aby nasz klient był w pełni zadowolony z dokonanego wyboru. Zapewniamy noclegi na najwyższym poziomie. Mamy świadomość, że najlepszą reklamą jest usatysfakcjonowany klient, który ponownie skorzysta z naszej oferty, a ponadto będzie polecał nas swoim znajomym i rodzinie.
              Systematycznie powiększająca się rzesza stałych klientów utwierdza nas w przekonaniu, iż obrany kierunek jest właściwy i motywuje nas do dalszego rozwoju firmy.
NOWOŚCI W OFERCIE ! ! !

 

 

Prezentowana na naszej stronie oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

facebook