Aquarius SPA

     „Aquarius SPA” znajduje się w części uzdrowiskowej miasta w bezpośrednim sąsiedztwie  Parku im. Aleksandra Fredry ok. 150 m od morza u zbiegu ulic Fredry i Kasprowicza, tuż przy amfiteatrze. To pierwszy pięciogwiazdkowy kompleks apartamentowo-hotelowy w Zachodniopomorskim. Cały obiekt i każdy apartament kompleksu jest monitorowany i chroniony przez 24 h. Komunikację miedzy kondygnacjami ułatwią dwie szybkobieżne i ciche windy, które wraz z brakiem barier architektonicznych czynią obiekt w całości dostępnym dla osób niepełnosprawnych. Na parterze znajduje się portiernia, oraz bezpośrednie przejście do części hotelowej z szeroką gamą usług SPA&wellness, rekreacji i gastronomii.

     W części SPA&welness można nie tylko zadbać o urodę i dobre samopoczucie, ale też poprawić zdrowie i kondycję fizyczną. Sercem Aquariusa jest obszerny kompleks wodny, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz wielu atrakcji w basenach oraz zespole saun i łaźni, całości dopełnia zlokalizowany tuż obok barek, wszystko to pozwoli w pełni oddać się panującej tam atmosferze wypoczynku i relaksu. Kompleks wodny to m.in.:

Zobacz galerię kompleksu wodnego "Aquarius SPA"

     Oferta bazy zabiegowej uwzględnia potrzeby ludzi w różnym wieku i o różnych oczekiwaniach. Połączono przy tym osiągnięcia nowoczesnej technologii z dobroczynnym wpływem naturalnych bogactw Kołobrzegu i najlepszymi doświadczeniami różnych dziedzin medycyny i obejmie:

    Ponadto w części hotelowej jest stylowa, tematyczna Restauracja HORYZONT serwujaca dania według receptur kuchni całego świata oraz przysmaki kuchni regionalnych, kawiarnia urzadzona w stylu japońskim z darmowym HOT-SPOT-em, a tuż obok bogato wyposażony klub zabaw dla dzieci beztrosko bawiących się pod okiem dorosłych. W podziemiu budynku jest Night Club ATLANTIS z nowoczesną techniką świetlną i wysokiej jakości nagłośnieniem. Jest też  Klub Bilardowy ze stołami do bilardu, snookera oraz  poola, do dyspozycji gości jest też dart, automaty do gry i bar.

Wszystkie te atrakcje sprawiają, że Aquarius jest miejscem, w którym nie sposób się nudzić niezależnie od pory roku.

     Oferowane przez nas apartamenty Baltic 3 Baltic 4 Baltic 5 Baltic 6 Baltic 8 w tym kompleksie są 2-pokojowe o powierzchni 50 m2 z salonem, sypialnią z łożem małżeńskim, kuchnią i łazienką oraz dużym balkonem lub tarasem, optymalne do wypoczynku dla 2 - 6 osób.

     Apartamenty są kompletnie wyposażone w meble wysokiej jakości i  sprzęt niezbędny do swobodnego funkcjonowania podczas pobytu, ponadto nadają się do przyjazdu z małymi dziećmi dzięki dodatkowemu wyposażeniu dla nich. W cenie apartamentu nasz klient otrzymuje garaż i możliwośc korzystania z pomieszczenia na rowery. Dodatkowo wprowadzamy do oferty darmowy dla naszych gosci internet w apartamentach. Zapraszamy na wypoczynek w bardzo atrakcyjnych cenach przez cały rok. (aktualny cennik kliknij tu)

 

 

Zobacz też opis kompleksu apartamentowego „Z i e l o n e     T a r a s y" 

          

     

 

 

facebook