Zielone Tarasy

 
     Apartamentowiec "Zielone Tarasy" znajduje się w części uzdrowiskowej miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Aleksandra Fredry ok. 300 m od morza, 150 m od amfiteatru vis a vis hotelu SOLNY. Cały obiekt i każdy apartament kompleksu jest monitorowany przez 24 h. Na dachu apartamentowca znajdują się ogólnodostępne zielone tarasy, z których można podziwiać piękno Parku Nadmorskiego i Kołobrzeskiej Starówki oraz zażywać kąpieli słonecznych. Dotarcie tam ułatwią cztery szybkobieżne i ciche windy, które ponadto zapewniają sprawną komunikację i czynią obiekt w całości dostępnym dla osób niepełnosprawnych.
Apartamentowiec jest wyposażony w ogólnodostępną salę fitness, z której korzystanie zawarte jest w cenie pobytu (wiecej informacji kliknij tu). Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe dla naszych gości w cenie pobytu. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z parkingu strzeżonego na terenie hotelu SOLNY w odległości 50 m z atrakcyjnym rabatem dla naszych klientów. Od maja 2008 r dostępny jest też plac zabaw dla dzieci na terenie kompleksu. W sąsiedztwie apartamentu znajduje się kompleks wodny z basenem, jacuzzi i sauną, restauracja, liczne kawiarnie, smażalnia i wędzarnia ryb.
      Oferowane przez nas na tym osiedlu apartamenty Baltic 1, Baltic 2, Baltic 7 i Baltic 10 są 2-pokojowe o powierzchni 37-50 m2 z kuchnią, łazienką i sypialnią oraz balkonem, optymalne do wypoczynku dla 2 - 4 osób. Lokale 1, 2 mieszczą się na parterze i mają dodatkowo przydomowe trawiaste tarasy o powierzchni od 15 - 50 m2 ogrodzone i zamykane na klucz bezpośrednio dostępne z balkonu apartamentu do wyłącznej dyspozycji przez naszych gości. Baltic 10 jest na drugim piętrze a Baltic 7 znajduje się na trzecim piętrze ma duży balkon, zlokalizowany jest vis a vis wejścia na zielone tarasy na dachu apartamentowca. Apartamenty są kompletnie wyposażone w meble i sprzęt niezbędny do swobodnego funkcjonowania podczas pobytu, ponadto idealnie nadają się do przyjazdu z małymi dziećmi (więcej informacji kliknij tu).
     Dla naszych klientów, którzy cenią sobie komfort wypoczynku w samodzielnym niekrępującym apartamencie a poszukują rozwiązań jeszcze tańszych od dotychczas przez nas oferowanych, oferujemy apartamenty Baltic  9Baltic  11 i Baltic  12 typu studio czyli 1 pokojowe. Są idealne dla 2 a w razie potrzeby nawet 3-4 osób o powierzchni 32-38m2 z aneksem kuchennym łożem małżeńskim (Baltic 9) lub szeroką sofą (Baltic 11 i 12) i dodatkową kanapą oraz częścią jadalną i łazienką zlokalizowane w kompleksie Zielone Tarasy na parterze z balkonem i trawiastym tarasem do wyłącznej dyspozycji przez naszych klientów (Baltic  9) lub na III piętrze z balkonem I trawiastym tarasem obok apartamentu (Baltic 11 i 12) , Idealne dla par ale też dla rodzin z dziećmi. Ceny bardzo atrakcyjne szczegóły zobacz w cenniku
     NOWOŚĆ W OFERCIE ! ! !
W odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez naszych klientów i idąc z duchem czasu, w oferowanych przez nas apartamentach na Zielonych Tarasach 1, 2, 7, 9, 12 ( Zielone Tarasy) od stycznia 2011 oferujemy bezpłatny dostęp do internetu
 
Zobacz też opis kompleksu apartamentowo-hotelowego „A q u a r i u s   S P A"
 

facebook